WEBINÁR O MODERNOM POĽNOHOSPODÁRSTVE

Ako vidíme budúcnosť poľnohospodárstva?

Poďte do nej nazrieť na našom webinári. Zdravé regionálne potraviny, udržateľnosť bez agrochémie, spojenie odvekých princípov prírody s modernými technológiami. To všetko je moderné poľnohospodárstvo.

WEBINÁR

streda, 15. mája v 18:00
0
dní
0
hodín
0
minút
0
sekúnd

Zostáva posledných x miest z 150

Chcem sa prihlásiť

SME FUTURE FARMING

Moderné poľnohospodárstvo je nádej na úrodnejšiu a zdravšiu budúcnosť

Ľudská populácia rastie, a preto potrebuje stále viac potravín. Konvenčné poľnohospodárstvo tejto výzve nemôže čeliť večne a navyše – tým, čo po sebe zanecháva svojím pôsobením, v podstate podmýva našu potravinovú sebestačnosť.

Veľkopoľnohospodárstvo pripravuje samo seba o budúcnosť

V Česku, na Slovensku a inde vo svete sa velkopoľnohospodárstvo pripravuje o udržateľnú budúcnosť. Tradičné poľnohospodárstvo funguje stále rovnako bez ohľadu na prírodu a bez vyhliadok na zlepšenie.

Likvidácia poľnohospodárskych plôch

Nadmerná spotreba čistej vody

Nadmerné úhyny v rybích chovoch

Nízka produkcia kvalitných potravín

Moderné poľnohospodárstvo – nádej pre ľudstvo a udržateľná cesta

V čase, keď konvenčné poľnohospodárstvo doháňa úbytky úrody takými postupmi, ktoré spôsobujú ešte väčšiu krízu, sú technológie moderného poľnohospodárstva jednou z mála nádejí. Nádejou na našu potravinovú sebestačnosť aj na ozdravenie krajiny zdecimovanej umelými hnojivami, postrekmi a ďalšou chémiou.

 • MODERNÉ TECHNOLÓGIE

  Moderné poľnohospodárstvo sa zakladá na technológiách akvapónie, hydropónie a systémoch RAS. Akvapónia využíva prirodzenú symbiózu živočíchov a rastlín: rýb chovaných v čistej vode na jednej strane a šalátov či byliniek pestovaných v roztoku biologického hnojiva na strane druhej. Hydropónia umožňuje čistým spôsobom pestovať aj plodovú zeleninu a systémy RAS patria medzi najhumánnejšie spôsoby chovu rýb.

 • ŠETRNÉ POĽNOHOSPODÁRSTVO

  Šetríme obrovské objemy vody a celé hektáre pôdy, a to bez akejkoľvek agrochémie. A v lokálnych podmienkach navyše dosahujeme vysokú produkciu bezkonkurenčne kvalitných potravín. To všetko po celý rok, nezávisle od počasia.

 • VŠETKO VÁM VYSVETLÍME NA WEBINÁRI

  Na webinári preberieme situáciu domáceho poľnohospodárstva, zmienime sa o problémoch s kvalitou potravín, so súčasným stavom pôdy aj s nedostatkom vody. Opíšeme vám technológie akvapónie, hydropónie a systémov RAS, ich hlavné výhody, ale aj súčasné úskalia. Ukážeme vám hobby systémy, s ktorými sa môžete do akvapónie či hydropónie pustiť v domácom prostredí, aj veľkokapacitné farmy spoločnosti Future Farming, ktorých produkty môžete ochutnať pod značkou Farmia Food.

Naším webinárom vás bude sprevádzať

Nina Hájková

Volám sa Nina Hájková a budem vás sprevádzať svetom akvapónie.

Preto som začala hľadať odpovede na otázky, ktoré si možno kladiete tiež:

 • Aký je vlastne pôvod potravín na našom trhu?

 • Ako boli vypestované, čo vlastne potraviny obsahujú?

 • Akú cestu tieto potraviny prejdú, kým sa dostanú na náš tanier? A čo sa s nimi počas tejto cesty deje?

 • Prečo domáce poľnohospodárstvo nedokáže konkurovať zahraničnej ponuke? Čo je tou prekážkou?

Zostáva posledných x miest z 150

Prihláška na webinár

PRIHLÁSTE SA NA WEBINÁR O AKVAPÓNII ZDARMA

Odoslaním súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov. Registráciou na túto akciu vyjadrujete súhlas s týmito podmienkami.

Vitajte v spoločnosti Future Farming

REZERVUJTE SI MIESTO

30 000 ks

Sadeníc vysadených týždenne

1 000x

Prehliadka fariem

12 000 m²

Rozloha fariem

180 000 ks

Pstruhov

Future Farming v médiách

Myslite globálne, konajte lokálne

Zapojte sa do komunity moderného poľnohospodárstva 21. storočia. Prispieť k lepšej budúcnosti našej Zeme môžete aj vy. Je to jednoduché.